Trochę o nas
Naprawdę lubimy to, co robimy

Gdy ktoś pyta nas, dlaczego wiele lat temu związaliśmy swoje życie zawodowe z aranżacją i pielęgnacją ogrodów oraz innych terenów zieleni, odpowiadamy najprościej jak się da: po prostu lubimy to robić. Praca na świeżym powietrzu z krzewami i innymi roślinami może wydawać się ciężka, dla nas to jednak czysta przyjemność. Zawsze staramy się podchodzić do każdego zlecenia indywidualnie i tworzyć coś niepowtarzalnego, dlatego podczas pracy nigdy nie narzekamy na nudę.

Znamy się na swojej pracy

Ekipa Drimgard jest związana z pracą w ogrodnictwie od wielu lat. Nasze usługi zaczęliśmy świadczyć w 2006 roku. Każdy z nas przeszedł wszystkie szczeble wtajemniczenia zawodowego. Posiadamy wiedzę i umiejętności, co pozwala nam sprostać każdemu ogrodniczemu wyzwaniu. Kreatywne zagospodarowanie kilkudziesięciu arów z wykonaniem oczka wodnego, strumyka, fontanny czy skomplikowanego systemu nawadniającego to dla nas żaden problem. Oczywiście z chęcią podejmujemy się także urządzeniem mniejszych ogrodów, pielęgnacji czy przycinki żywopłotów.

Dbamy o Twoje potrzeby

Do swojej dyspozycji mamy komplet specjalistycznych narzędzi, takich jak: glebogryzarki, rekultywatory, profesjonalne nożyce do żywopłotu i wysokiej klasy kosiarki itd. Nasze umiejętności w połączeniu z wysokiej klasy sprzętem są gwarancją jakości naszych usług. Ale to nie wszystko. W czasie naszej pracy zdobyliśmy szereg kontaktów, które pozwalają nam załatwiać wszystkie materiały potrzebne do budowy czy pielęgnacji ogrodów (w tym krzewy ozdobne) w bardzo atrakcyjnych cenach. Współpracujemy także z biurem projektowym, dzięki czemu pracując w Twoim ogrodzie zrobimy wszystko we własnym zakresie. Z doświadczenia wiemy, że to bardzo wygodne dla naszych klientów. 

Posiadamy własną szkółkę krzewów ozdobnych

Od lat rozwijamy w Kończycach Wielkich (obok Cieszyna) własną szkółkę krzewów ozdobnych. To kolejna ważna informacja dla wszystkich rozpoczynających z nami współpracę. Wpływa to bowiem wyraźnie na jej komfort, a także na cenę… Dostarczamy na czas i bez żadnych pośredników krzewy i sadzonki ogrodowe. 

Trend

Najnowsze trendy ogrodnicze i sprawdzone rozwiązania.

Komunikacja

Jesteśmy nastawieni na dialog i oczekiwania klientów.

Kreatywność

Gotowi do największych wyzwań ogrodowych.

OFERTA
PORADY